Haber

Haber kategorisine ait haberler listeleniyor.

Animasyon yapım 16 Haziran 2017’de ülkemizde vizyona girecek!

22 May 2017
Vizyon Girecek Filmler
admin

 

Aksiyon ve macera dolu animasyon film Arabalar 3’ten yeni TV spotu geldi!

Filmin konusu kısaca; Şimşek pistlere geri dönmenin hayalini kurup kenara itildiğine içerlerken bir anda #95’in işinin henüz bitmediğini kanıtlamaya karar veriyor. Hevesli genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez’in yardımına, kazanmak için bir plana, merhum Hudson Hornet’in verdiği ilhama ve birkaç beklenmedik numaraya ihtiyacı olan arabamız Piston Kupasının en büyük yarışında boy göstermeye hazırlanıyor.

Senaryosunda Daniel Gerson yer aldığı filmin müziklerini Randy Newman üstlenirken filmin yönetmen koltuğunda Brian Fee yer alıyor.

Film, ülkemizde 16 Haziran 2017‘de vizyona girecek!

 

Arabalar 3 2017 Animasyon filmi izle | Haber Oku

Powers Boothe Kaybettik

15 May 2017
Sinema Haberleri
admin

Powers Boothe 68 yaşında hayata veda etti

 

Emmy ödüllü oyuncu Powers Boothe 68 yaşında hayatını kaybetti. Ünlü oyuncu uykusunda, doğal sebeplerden vefat etti.

Televizyon ekranında Deadwood ve Agents of S.H.I.E.L.D. gibi dizilerde, beyazperdede ise Günah Şehri gibi beğenilen yapımlarda boy gösteren ünlü oyuncu genellikle kötü adamları canlandırmasıyla tanınıyordu. Vefat duyurusu Boothe’un arkadaşı oyuncu Beau Bridges‘ten geldi.

 

 

Power booths picture

Powers Boothe 68 yaşında hayata veda etti

 

Ünlü oyuncunun cenazesi Teksas’ta gerçekleşecek. Lone Star State’te bir çiftlikte büyüyen Boothe, kariyerine tiyatro ile başlamıştı. Ünlü oyuncu 1980 yılında CBS’in Guyana Tragedy: The Story of Jim Jones dizisinde Jones’u canlandırarak performansıyla Emmy ödülüne layık görülmüştü. Ünlü yıldız aynı zamanda SAG ödülüne de aday gösterilmişti.